Catering až k vám

Potrebujete na vašej veľkej akcii zabezpečiť stravovanie pre všetkých účastníkov alebo len malé občerstvenie a kávu pre hŕstku pozvaných? V každom prípade s nami môžete počítať, nech už sa koná kdekoľvek.

FIREMNÉ AKCIE

Postarajte sa o svojich zamestnancov, zabezpečte im skvelé jedlo počas celého dňa a výsledky ich práce vás milo prekvapia.

COFFE BREAK

Počas náročných konferencií či vzdelávacích prednášok je nesmierne dôležité udržať pozornosť všetkých zúčastnených na maxime. Ak navyše ku káve dostanú aj niečo chutné k zakusnutiu, nebudú si vás vedieť vynachváliť.

GARDEN PARTY

Krásne slnečné dni sa najlepšie vychutnávajú v prírode. Pozvite nás do vašej záhrady a budete mať istotu, že v nej nikto neostane ani hladný, ani smädný.

FILMOVÝ CATERING

Nech už filmujete čokoľvek, určite viete, že je len ťažké určiť, kedy budete hotový. Zabezpečíme dostatok chutnej energie, takže pre vás nebude utrpením ani naozaj náročné natáčanie.

Music catering

Počas komorného jazzového večera či veľkolepej rockovej noci zabezpečíme občerstvenie tak, že vás budú chváliť nielen návštevníci, ale aj tie najzvučnejšie mená hudobnej scény.

Máte záujem?

Máte špeciálnu požiadavku na event?
Kontaktujte nás a všetko zariadíme podľa Vášho želania.