O nás

Každý klient je pre nás rovnako dôležitý. Vytvárame preto individuálne cateringové riešenia, ktoré na mieru sadnú malým rodinným oslavám, ale aj tým najväčším akciám pod holým nebom.

PÁR SLOV O NÁS, OSTATNÉ JE O VÁS...

Od vzniku v roku 2008 neustále pracujeme na zdokonaľovaní našich služieb, hoci už v tej dobe sme rozhodne v oblasti cateringu neboli žiadni nováčikovia. Tím spoločnosti Nektar tvorí 10 kmeňových zamestnancov, špičkových profesionálov vo svojom odbore.

Hlavou je šéfkuchár, ktorý 5 rokov pracoval v najlepších londýnskych hoteloch a skúsenosti má aj z riadenia medzinárodného tímu na výletných lodiach pre 1000 hostí. Je držiteľom certifikátu z náročnej prípravy ázijskej a medzinárodnej kuchyne a pravidelne sa zúčastňuje na sympóziách, vedených michelinskými kuchármi.

Ďalším nesmierne dôležitým článkom nášho tímu je Event Manager, ktorý má dlhoročné zahraničné skúsenosti. Je držiteľom certifikátov švajčiarskej gastro akadémie a participoval na otváraní viacerých úspešných bratislavských reštaurácií.

Okrem kmeňových zamestnancov na mnohých akciách, samozrejme, pracujeme aj s externými pracovníkmi, ktorých si starostlivo vyberáme tak, aby čo najlepšie doplnili náš skúsený tím.

Skúsenosti
9 ROKOV NA SLOVENSKOM TRHU
10 STÁLYCH ZAMESTNANCOV
30 ROKOV ODBORNÝCH SKÚSENOSTI

NAŠA VÍZIA

Úrovňou našich služieb chceme posúvať slovenský catering na stále vyššie. Najvyššia kvalita je pre nás minulosťou, prítomnosťou aj budúcnosťou. Nekopírujme trendy zo zahraničia, existujúcimi sa inšpirujeme a udávajme nové.

“Jedlo musí byť najmä pastvou pre oči a potešením zmyslov…”

Máte záujem?

Máte špeciálnu požiadavku na event?
Kontaktujte nás a všetko zariadíme podľa Vášho želania.